Рівнянина Владислава Кравченка з перемогою на Чемпіонаті світу привітав міський голова

13.09.2017 18:40   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

У неділю в столиці Греції Афінах на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед кадетів спортивне «золото» здобув для Рівного і України Владислав Кравченко, рівнянин, вихованець рівненської школи боротьби, який тренується в ДЮСШ № 1.

У залі греко-римської боротьби, що розташований в Рівненському міському палаці культури «Текстильник» міський голова Рівного Володимир Хомко вручив новому чемпіону світу подяку й подарунки від міської влади.

– Вітаю Владислава з перемогою! – привітав чемпіона світу мер. – Світове «золото» – це його праця, характер і харизма. Дякую батькам і тренеру Михайлові Литвинчуку. Не можу не згадати про заслуги головного тренера Павла Леонтьєва, адже зробити цей чудовий зал – мабуть, найкращий в Україні для занять греко-римською боротьбою – його ідея. Приємно, що в Рівному є такі результати. Адже для статусу міста важливі справи: заводи, фабрики, досягнення у спорті і культурі. То Владислав зробив для слави Рівного у стократ більше, аніж всі ті, від кого чуємо лише пусті слова. Спасибі, Владиславе!

null
Фото Рівненська міська рада

– В Афінах я провів п’ять сутичок, в яких отримав перемогу, – розповідає чемпіон світу Владислав Кравченко. – Перша із борцем-американцем, далі з фіном, із норвежцем, із турком, а фінал – з індійським борцем. Усі сутички були надзвичайно тяжкі й напружені. Я відчував, що я готовий всіх перемогти. Найголовніше було здужати бар’єр моральний. Але вдалося, зміг!

null
 Фото Рівненська міська рада

 

null
 Фото Рівненська міська рада

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   232