Рівненські стрільці взяли на чемпіонаті України і золото, і срібло, і бронзу

19.09.2017 08:00   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Нині у місті Львів відбувається чемпіонат України зі стрільби кульової з пневматичної зброї, приурочений пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Кукси.

У змаганнях цього року беруть участь рекордне число спортсменів: 303 кращих атлети із 16 областей України та Києва.

Досить успішно виступили нацьому чемпіонаті наші рівненські спортсмени. Зокрема, майстер спорту України міжнародного класу Олег Омельчук виборов срібну медаль у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м (вправа ПП-3).

У вправі MIX золоті медалі здобули Оксана Ковальчук та Дмитро Гонта, який виконав норматив майстра спорту України. Олег Омельчук та Юлія Бороденко стали бронзовими призерами. Тренує спортсменів заслужений тренер України Сергій Бондар.