Рівненський міський голова зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні

14.11.2017 21:22   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Сьогодні, 14 листопада, міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з Марюсом Януконісом, Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні,  з метою обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці. 

Під час зустрічі з міським головою іноземні гості обговорили питання розвитку міста Рівного та ситуацію з впровадженням реформ в Україні, можливості посилення литовсько-українських відносин та налагодження двостороннього співробітництва у соціально-економічній сфері, сфері бізнесу та проведення спільного форуму у наступному році.

null
Фото міська рада

- Я вдячний, що Литовська Республіка – одна із багатьох країн, яка підтримує Україну у важкі часи. Ми налаштовані на спільну співпрацю у будь-якому напрямку, – звернувся до пана Марюса міський голова Рівного Володимир Хомко.

Крім цього, під час зустрічі обговорили і можливість партнерства Рівного з литовськими містами.

null
Фото міська рада

- Це партнерство має бути не просто декларативним, а підкріпленим реальними справами та спілкуванням, – наголосив очільник міста.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   69