У Клесівській ОТГ люди власними зусиллями облаштовують зупинки

Опубліковано:
21 Листопада, 2017 о 07:31
У Клесівській ОТГ люди власними зусиллями облаштовують зупинки
Фото Проекту "Пульс"

Ще один крок до покращення благоустрою зробили у Клесівській ОТГ. Там із брендом громади облаштували першу зупинку громадського транспорту.

Голова ОТГ Василь Гриник повідомив. що зупинки облаштовують коштом громади. До кінця цього року планують встановити шість зупинок – чотири у Клесові та дві у Карпилівці. Вартість однієї зупинки складає майже 25 тисяч грн.

null
Фото Проекту “Пульс”

Василь Гриник переконаний: «Маленькими кроками та спільними зусиллями громади ми облаштовуємо усе навколо себе. Ми ремонтуємо дороги, чистимо канаву, встановлюємо сміттєві баки та зупинки. Усе задля того, щоб життя у громаді було зручним та комфортним».

За повідомленням Офісу реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #власними зусиллями, #дві у Карпилівці, #Клесівська ОТГ, #новини рівненщини, #новини рівного, #облаштовують зупинки, #рівне, #рівненські новини, #чотири у Клесові
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: