«Верес» гарантував собі місце в трійці призерів

17.05.2017 22:01   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Сьогодні у Рівному відбувся черговий матч в рамках чемпіонату з футболу серед команд Першої ліги. На стадіоні "Авангард" "Верес" приймав ФК "Миколаїв".

Відкрити рахунок рівняни змогли лише у другому таймі. На 61-й хвилині у ворота суперників забив Руслан Степанюк. Другий гол у ворота микоївців забив Антон Котляр на 85-й хвилині. І на 89-й хвилині матчу відзначився Євген Морозенко. А на останній хвилині основного часу гол "престижу" у ворота "Вереса" забили і миколаївці. В результаті матч завершився з рахунком 3:1.

Ця перемога достроково гарантувала "Вересу" як мінімум бронзові медалі чемпіонату.