Рівненські студентки отримуватимуть стипендію Кабміну

Опубліковано:
20 Червня, 2017 о 13:34
Рівненські студентки отримуватимуть стипендію Кабміну
Фото з мережі Інтернет

Дві рівненські студентки стали стипендіатами Уряду. Так, їм передбачені стипендії у грошовому розмірі 2 100 гривень.

Однією із студенток є Вікторія Бега, яка навчається в НУ «Острозька академія». Інша – Людмила Герус, яка є студенткою Національного університету водного господарства та природокористування. Саме цих дівчат-стипендіатів було відібрано з пропозицій навчальних закладів, де вони навчаються.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #кабмін, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #стипендія, #студентки
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: