Рівненські студентки отримуватимуть стипендію Кабміну
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 20 Червня, 2017 о 13:34
22.06.2026
07:49:16
Дві рівненські студентки стали стипендіатами Уряду. Так, їм передбачені стипендії у грошовому розмірі 2 100 гривень.
Однією із студенток є Вікторія Бега, яка навчається в НУ «Острозька академія». Інша – Людмила Герус, яка є студенткою Національного університету водного господарства та природокористування. Саме цих дівчат-стипендіатів було відібрано з пропозицій навчальних закладів, де вони навчаються.
22:09, 17 Червня, 2026
09:12, 17 Червня, 2026
11:12, 16 Червня, 2026