Вчора в Острозі зібралося на з’їзд понад дві сотні педагогів

24.06.2017 10:37   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

У з’їзді взяли участь психологи, ієрархи церков, представники державної влади – усі, кому не байдуже виховання підростаючих поколінь українців.

Педагоги, в більшості вчителі предметів духовно-морального спрямування, обговорювали тему духовно-морального виховання дітей та молоді в Україні – стан, проблеми, перспектива на майбутнє. Про це повідомляє Район. Острог.

null

Учасників з'їзду привітали директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Юрій Кононенко, народний депутат України, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян, голова Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України, радник Міністра МОН України Володимир Марущенко.

З-поміж релігійних діячів присутніми були архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон, секретар Синодального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства УПЦ Ірина Ковальчук, президент Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської-п’ятидесятників Михайло Паночко.

Від імені міського голови Острога до гостей із вітальним словом звернулася заступник міського голови з гуманітарних питань Оксана Ситницька. 

null
Робота з'їзду почалася з молитви

Робота з'їзду розпочалася зі спільної молитви перед початком доброї справи. Святкове богослужіння очолив архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон. Принагідно владика зазначив:

– Цей з'їзд засвідчив неабияку єдність не тільки вчителів предметів духовно-морального спрямування, а й церков та всього українського народу.

Під час пленарного засідання обговорили духовно-моральні засади виховання в дошкільних, загальноосвітніх та вищих закладах освіти. Також ішлося про духовну сферу в парадигмі розвитку всього українського суспільства, а Андріан Буковинський акцентував на винятковій ролі сімейного виховання у подальшому формуванні духовних цінностей.

null

Сьогодні І Всеукраїнський з'їзд педагогів із предметів духовно-морального спрямування продовжить роботу на секційних засіданнях, де широко обговорюватиметься стан духовно-морального виховання на усіх його ланках, починаючи з дитячого садочка і завершуючи вищим навчальним закладом.

null
На передньому плані заслужений вчитель України Іван Вєтров

Говоритимуть про те, яку роль у духовно-моральному вихованні дітей та молоді України відіграють і на що спроможні та що повинні робити релігійні й громадські організації, державні інституції й представницькі органи.

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews