Півторарічний Владик із Гощі вже два місяці в реанімації з опіками. Потрібна допомога

25.06.2017 19:52   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Про цього хлопчика з Гощі Владислава Кур’ята, Район.Острог повідомляв ще у квітні, тоді, як хлопчик отримав страшні опіки. У дитини опіки полум’ям ІІ-ІІІ ступенів обличчя і лівої верхньої кінцівки, а також І-ІІ ступенів грудної клітини.

Нині вже минуло два місяці, відколи дитина перебуває в реанімації опікового відділення Рівненської обласної лікарні, а стан такий же важкий, -повідосляє Район. Острог. Тітка дитини Вікторія Кур’ят, щодня пише в на сторінці у Фейсбук про стан дитини.

«Завтра буде рівно два місяці... Два місяці, а стан майже такий, як в перший тиждень... дуже тяжкий... Вчора лікар повідомив, що Владика потрібно терміново перевозити закордон тому, що після численних наркозів, антибіотиків і докладання всіх зусиль стан дитини не покращується і є дуже тяжким.

Майже все тіло Владика у відкритих ранах: повністю весь животик і грудки, окружність голови, майже всі ручки. На даний час ціла і не пошкоджена тільки спинка, загоюються місця-донори на ніжках, личко теж помаленьку заживає».

Попри тяжкий стан хлопчика, завдяки лікарю Каті Кейван, яка теж мала біду і лікувала свого сина за кордоном, на нього чекають в Бостоні (США). Відомий лікар Геннадій Фузайлов – лікар клініки, де чекають на Влада, одразу ж погодився допомогти родині. Тож тепер у швидкому темпі треба лиш зібрати необхідні документи, зробити Владикові паспорт і транспортувати приватним літаком дитину в Бостон.

Транспортування коштуватиме нам в межах від $ 80-90 тис. Дякуючи небайдужим людям вдалося зібрати близько $ 70 тис. Ці кошти всім світом збирали від самого початку і збираємо надалі! – пише Вікторія.– Будь ласка, допоможіть зібрати решту, що не вистачає, щоб Владик якнайшвидше потрапив на лікування в найкращу клініку світу!

Лікування має бути безкоштовним, але дуже тривалим. Там же буде проходити і реабілітація.

Карта Приват не змінна: 
5168 7555 3131 2557 
Кур’ят Вікторія Валентинівна (тітка Влада)
Є також рахунок мами відкритий в Ощадбанку.

Всі питання надсилайте в пп, або по тел. 068 03 45 155(мій)

Якщо, хто може допомогти як найшвидше розібратись і оформити візу і решту обов’язкових документів, необхідних для підготовкою і транспортування Владика з мамою в США – будемо дуже вдячні!

Віримо, що з Божої волі та з Вашою допомогою і молитвами наш рідненький Владиславчик як найшвидше вилетить на лікування до Бостона! І вже скоро стане на свої ніжки!»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews