Завтра на Рівненщині навчатимуть ліквідовувати надзвичайні ситуації
- Опубліковано: Людмила Марчук
- —
- 3 Липня, 2017 о 23:57
22.06.2026
16:24:19
Завтра, 4 липня, на Рівненщині відбудуться широкомасштабні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Участь у навчаннях братимуть голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, вогнеборці, лісівники, поліція та медики регіону. У заході буде задіяна авіація ДСНС України.
Навчання відбудуться у селі Городище (Рівненський район) розпочнуться об 11-й годині.
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026
15:03, 22 Червня, 2026