Мор риби в Усті: фахівці встановили причину

Опубліковано:
4 Липня, 2017 о 16:33
Мор риби в Усті: фахівці встановили причину
Фото Рідіо Трек

Цими вихідними в річці Устя у Рівному загинула риба. Вона поспливала в районі залізничного вокзалу. 

Тоді міський голова запевнив, що риба вмерла через скид у водойму нечистот. А сьогодні фахівці встановили ймовірну причину смерті. Виявилося, що в річку потрапив аміак, пише інтернет-видання “Радіо Трек”. У водоймі, в районі кафе “Венеція”, цієї речовини було в два рази більше норми. Тож наразі чиновники з’ясовують, яким чином аміак потрапив до Усті. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #Устя
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: