Сімнадцять автомобілів вручать безкоштовно
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 18 Липня, 2017 о 17:47
22.06.2026
23:27:59
Мешканцям Рівненщини, які мають інвалідність, передадуть у власність автомобілі. Таке рішення прийняла робоча група з питань гуманітарної допомоги в Рівненській облдержадміністрації.
Так, за результатами голосування, члени робочої групи рекомендували передати у власність 17 автомобілів людям з інвалідністю з Рівненського, Сарненського, Костопільського, Гощанського, Дубровицького районів, міст Острог та Рівне.
Згідно з порядком транспортні засоби були безкоштовно надані державою в їх користування більше 10 років тому, як гуманітарна допомога. Відповідно до законодавства, нині ці люди набули права на отримання їх у власність.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026