Райвідділ поліції очолив новий керівник (Фото)
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 21 Липня, 2017 о 00:23
23.06.2026
00:53:13
Вчора новим керівником Острозького відділу поліії став Едуард Холод. Особовому складу вчора його представив очільник обласної поліції Валерій Самчук.
Читайте також
Едуарду Холоду двадцять шість років. Вищу освіту здобув у Національному університеті водного господарства та природокористування. На службу в поліцію прийшов у січні 2016 року. До призначення від працював інспектором патрульної поліції в місті Рівне.
Керівник поліції Рівненщини зачитав накази і про призначення заступників новопризначеного начальника Острозького відділу поліції: начальника слідчого відділення — старшого лейтенанта поліції Миколу Федорука, та начальника відділу кримінальної поліції — майора поліції В’ячеслава Лисуху.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026