В Туреччині рівнянка стала найсильнішою
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 21 Липня, 2017 о 17:11
23.06.2026
01:10:53
Дзюдоїстка Катерина Шепелюк здобула золоту медаль на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх, що тривають у турецькому місті Самсун, інформує прес-служба Рівненської ОДА.
Рівненська спортсменка стала найсильнішою у своїй ваговій категорії, обігравши спортсменок з Росії, Португалії, Кореї та Туреччини. Також Катерина зайняла третє місце у змаганнях з дзюдо в програмі мікс у парі з харківчанином.
Нагадаємо, змагання ХХІІІ Дефлімпійських ігор розпочалися 18 липня і триватимуть до 30-го.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026