В Туреччині рівнянка стала найсильнішою
Дзюдоїстка Катерина Шепелюк здобула золоту медаль на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх, що тривають у турецькому місті Самсун, інформує прес-служба Рівненської ОДА.
Рівненська спортсменка стала найсильнішою у своїй ваговій категорії, обігравши спортсменок з Росії, Португалії, Кореї та Туреччини. Також Катерина зайняла третє місце у змаганнях з дзюдо в програмі мікс у парі з харківчанином.
Нагадаємо, змагання ХХІІІ Дефлімпійських ігор розпочалися 18 липня і триватимуть до 30-го.
Останні новини:
- На Рівненщині стартує проєкт «Зростаємо разом: соціальне підприємництво як інструмент жіночого лідерства Дубенщини»
- МРТ органів малого тазу: коли обстеження допомагає виявити приховані патології
- Радіаційний стан на Хмельницькій АЕС в межах норми
- Цифрова трансформація Рівненської митниці: досвід трьох десятиліть