Через Рівне курсуватиме потяг до Польщі
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 25 Липня, 2017 о 21:58
23.06.2026
04:07:14
Четвертого серпня “Укрзалізниця” запускає новий потяг до Польщі через Рівненщину. Курсуватиме поїзд до Хелму.
Відправлятиметься потяг зі Здолбунова о восьмій ранку, а до кінцевої станції прибуватиме в обідню пору. Курсуватиме він через Рівне та Ківерці.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026