Через Рівне курсуватиме потяг до Польщі
Четвертого серпня “Укрзалізниця” запускає новий потяг до Польщі через Рівненщину. Курсуватиме поїзд до Хелму.
Відправлятиметься потяг зі Здолбунова о восьмій ранку, а до кінцевої станції прибуватиме в обідню пору. Курсуватиме він через Рівне та Ківерці.
Розклад відправлення з м.Здолбунів
Розклад відправлення з м.Хелм
Останні новини:
- На Рівненщині стартує проєкт «Зростаємо разом: соціальне підприємництво як інструмент жіночого лідерства Дубенщини»
- МРТ органів малого тазу: коли обстеження допомагає виявити приховані патології
- Радіаційний стан на Хмельницькій АЕС в межах норми
- Цифрова трансформація Рівненської митниці: досвід трьох десятиліть