Засуджено шахрая, який на «Auto.ria.ua» продавав неіснуючий автомобіль
2 роки за ґратами проведе неодноразово судимий житель Костополя. Цього разу його засудили за шахрайство, пов’язане з продажем видуманого автомобіля.
Так, упродовж 2 років чоловік нібито продавав на сайті «Auto.ria.ua» автомобіль, за який просив передплату у сумі 200 доларів. Після отримання грошей шахрай більше не виходив на зв’язок. Від цього шахрайства потерпіли 11 жителів з різних областей України.
Здолбунівська місцева прокуратура закликає громадян бути обережними при здійсненні покупок в мережі інтернет, використовувати надійні інтернет-магазини та сервіси. Пам’ятайте, що Вашою надмірною довірливістю можуть користуватися шахраї задля власного збагачення.
Останні новини:
- Сьогодні Верховна Рада України прийняла щорічну доповідь Уповноваженого з прав людини Дмитра Лубінця
- Тролі та велетні оживають: у Рівному стартує фантастичний «Парк Легенд»
- Цибулько Володимир: Ядерна енергетика – це про стійкість держави!
- Музика з фільмів про Гаррі Поттера в незвичному виконанні лунатиме у Рівненській філармонії