На Рівненщині притягнуто до відповідальності 96 посадовців

Опубліковано:
26 Липня, 2017 о 13:24
На Рівненщині притягнуто до відповідальності 96 посадовців
Фото з мережі Інтернет

З початку року за фінансові порушення фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області притягнули до відповідальності 96 посадовців та відшкодували втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 7,7 млн грн.

За матеріалами проведених контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 8 досудових розслідувань. Крім того, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, ініційовано пред’явлення до суду 26 позовів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 96 посадових осіб, які порушили фінансову дисципліну, до дисциплінарної та матеріальної – 31 порушник.

За результатами проведених державних фінансових аудитів надано 89 пропозицій.

За матеріалами прес-служби РОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Держаудитслужба, #збитки, #новини рівненщини, #новини рівного, #порушення, #посадовці, #рівне, #рівненські новини, #фінасові злочини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги
ТОП новини рівненщини: