Голову Зарічненської РДА Анатолія Смаглюка нагородили медаллю
Чиновник отримав нагороду від Антитерористичного центру при Службі Безпеки України. Керівника одного з поліських районів Рівненщини відзначив пам’ятною медаллю командир «Оперативно-тактичне угруповання Маріуполь», – пише Північ-інфо.
Нагороду від штабу АТО керівнику вручили під час засідання позачергової сесії районної ради, інформує Зарічненська РДА. Медаллю «Оперативно-тактичного угруповання Маріуполь» нагороджують за визначні особисті заслуги у захисті державного суверенітету, зміцненні обороноздатності та безпеки України, а також за допомогу Збройним Силам України.
Останні новини:
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Ще двох Героїв утратила Рівненщина: сьогодні їх проведуть в останню дорогу
- На Рівненщині стартує проєкт «Зростаємо разом: соціальне підприємництво як інструмент жіночого лідерства Дубенщини»
- МРТ органів малого тазу: коли обстеження допомагає виявити приховані патології