Вболівальники назвали найкращого гравця матчу «Олімпік» – «Верес»
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 1 Серпня, 2017 о 17:29
23.06.2026
11:21:54
Найкращим гравцем матчу “Олімпік” – “Верес” вболівальники Народного Клубу назвали Сергія Гриня. За підсумком голосування, що завершилося на нашому сайті, за кандидатуру нападника проголосували 32,93% респондентів (137 вболівальників).
Другим у рейтингу став Антон Котляр – 14,42% респондентів (60 голосів). Третім – Михайло Сергійчук – 12,26% респондентів (51 вболівальник).
Загалом участь у голосуванні взяли 416 осіб.
Інформаційна служба НК “Верес” (Рівне)
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026