Як освіжають громадян у центрі Рівного (Фото, відео)

06.08.2017 19:28   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Рівненські рятувальники встановили ”Освіжаючу рамку” на майдані Незалежності, аби люди могли охолоджуватися.

У зв’язку з підвищенням температури повітря рятувальники Рівненщини вирішили допомогти громадянам боротися зі спекою, встановивши на центральній площі Рівного ”Освіжаючу рамку”. Відтак, кожен має змогу пройди крізь рамку та освіжитися під струменем тонкорозпиленої прохолодної води. 

В роботі Державної служби України з надзвичайних ситуацій таку рамку використовують для відпрацювання заходів реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із аваріями з викидом (виливом) небезпечних хімічних або радіоактивних речовин. Весь особовий склад, який брав участь у виконанні робіт у зоні хімічного забруднення, повинен пройти санітарну обробку, яка супроводжується дезактивацією, дегазацією або дезінфекцією одягу, взуття та засобів індивідуального захисту.

Така ідея боротьби зі спекою неодноразово застосовувалась колегами з інших областей України, які, в свою чергу, запозичили його у жителів інших європейських країн - Іспанії, Португалії, Греції. На початку літа на вулицях польських міст також встановлюють спеціальні водяні завіси, які працюють на сонячних батареях, що дозволяє розпорошувати воду автоматично, як тільки на вулиці стає душно.

Нагадаємо: упродовж значного періоду в області зберігається 5 клас пожежної небезпеки, що призводить до виникнення великої кількості пожеж. Проте, така ситуація позначається й на громадянах, які не завжди мають змогу перечекати спеку в прохолодному офісі чи вдома. Це надихнуло бійців ДСНС вигадати щось неординарне та водночас діюче, таке як ”Освіжаюча рамка”.

Така водяна завіса дозволяє освіжитись та запобігти тепловим та сонячним ударам, а особливою перевагою конструкції є її мобільність, за допомогою чого можна легко перемістити в будь-яке необхідне місце. ”Освіжаюча рамка” працюватиме на майдані Незалежності щодня у велику спеку.

За матеріалами прес-служби ГУ ДСНС України в Рівненській області.

null
Фото ГУ ДСНС

 

null
Фото ГУ ДСНС

 

null
Фото ГУ ДСНС

 

null
Фото ГУ ДСНС

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews