Рівняни пікетували будівництво висотки на вулиці М. Карнаухова (Фото)
Вранці 7 серпня рівняни вийшли на вулицю, щоб заблокувати проїзд будтехніки на майданчик на вулиці М. Карнаухова (колишня вул. Мірющенка). Активісти стверджують – новобудова незаконна, адже її висота – вісім поверхів замість дозволених п’яти.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав громадський активіст та журналіст Юрій Дюг:
“Мешканці сусіднього будинку вийшли блокувати проїзд будтехніки на майданчик М. Карнаухова, 47-49. Їх лякає спорудження висотки, у якої виростає вже 8 поверх. Кажуть, що через будівельні роботи можуть пошкодитися фундаменти їхніх будинків, висотка може вплинути на роботу газового обладнання, на таку булівлю не розрахована і місцева стара каналізація, яка вже неодноразово забивалась”.
Таким чином, люди хочуть достукатись до відповідальних осіб та місцевої влади. Начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігор Мічуда пообіцяв мітингувальникам, що створить спеціальну комісію та розбереться у даній ситуації. Між тим, люди налаштовані рішуче, адже це не перша сутичка рівнян із місцевими забудовниками.
Останні новини:
- У галереї «Євро-Арт» відбудеться виставка Наталії Білявської «Фарблю під соусом любові»
- 12 років на варті країни: у Рівному відзначили нацгвардійців відзнаками
- Рівне прийматиме найбільшу бізнесову конференцію регіону – Rivne Invest Forum 2026
- На Рівненщині стартували «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу