Гендиректор РАЕС Павло Павлишин звітував про роботу

Опубліковано:
11 Серпня, 2017 о 14:20
Гендиректор РАЕС Павло Павлишин звітував про роботу
Фото з мережі Інтернет

Роботу Рівненської АЕС в першому півріччі у НАЕК «Енергоатом» визнали позитивною.

Зі слів керівника РАЕС, підприємство виконано планове завдання з виробництва електроенергії, коефіцієнт використання встановленої потужності перевищив минулорічний показник. Хороший рівень Рівненська АЕС має і за фінансовими показниками.

З негативних подій, що сталися на РАЕС у цьому році, Павло Павлишин зазначив два порушення станційного рівня, що призвели до відключення енергоблоку і нещасний випадок з працівником енергоремонтного підрозділу в травні. За цими випадками проведено розслідування та вжиті заходи для недопущення їх у подальшому.

Допускати відключення і непланові зупинення енергоблоків Павло Павлишин вважає неприпустимими особливо зараз, коли атомна енергетика покриває близько 60% всієї генерації України.

Генеральний директор РАЕС зазначив, що зараз на станції готуються продовжити термін експлуатації енергоблоку №3. В кінці року розпочнуть тривалий ремонт, який триватиме 240 календарних діб.

Окрім цього, у столиці пообіцяли керівництву атомної станції виділити гроші на закупівлю екскаватора і трьох-чотирьох автобусів, інформує РАЕС.

За матеріалами http://piwnich.info

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #енергоблок, #звіт, #НАЕК «Енергоатом», #новини рівненщини, #новини рівного, #Павло Павлишин, #РАЕС, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: