«З любов'ю, Вінсент» скоро з'явиться в українських кінотеатрах (Відео)

12.08.2017 13:59   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

3 листопада в українських кінотеатрах стартує прокат першого в історії повнометражного анімаційного фільму, кожен кадр для якого був написаний олійними фарбами та стилізований під роботи Вінсента ван Гога.

В основу фільму увійшли натюрморти, пейзажі та герої 120-ти картин художника, а також листи з його особистого архіву.

Прем'єра стрічки відбулася в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю. Робота над фільмом тривала впродовж семи років. Художники, які працювали над фільмом, створили більше 65 тисяч картин на понад 1000 полотнах, максимально наближених за стилем до робіт Ван Гога. Митці також створювали точні копії полотен маестро, та іноді доводилося їх адаптувати, додавати певні елементи, змінювати або збільшувати.

Всього над фільмом працювало 115 художників з 19 країн, серед яких було і 13 наших земляків. Українська команда створила більше дев'яти тисяч картин, що становить близько 15 хвилин фільму.

Авторами сценарію і режисерами є Хью Велчман і Дорота Кобіела. А виробництвом займалася польська компанія BreakThru Films і британська Trademark Films. Бюджет картини склав п'ять мільйонів євро.

Як пишуть мистецтвознавці, 28 липня 1890 року худорлява постать ступила на головну вулицю маленького французького містечка Овер. У чоловіка нічого не було, його руки притискали свіжу вогнепальну рану, з якої текла кров. Це був Вінсент ван Гог, маловідомий на той час художник, а тепер – уславлений в усьому світі. Про його трагічну смерть давно всім відомо, але загадкою лишається те, чому і як у нього стріляли. «З любов'ю, Вінсент» – перший у світі фільм, повністю складений з картин художника. 

Фільм дозволяє не тільки оживити полотна генія, а й відтворити його внутрішні переживання.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews