Рівне отримає шість нових електробусів до Дня міста

Опубліковано:
14 Серпня, 2017 о 12:43
Рівне отримає шість нових електробусів до Дня міста
Фото: troleybusrivne.pp.ua

27 серпня до Дня міста Рівне отримає шість нових електробусів. На їх придбання із бюджету Рівного виділили 42 мільйони гривень.

Голова бюджетної комісії міськради депутат Олег Карпяк зазначив:

«Передбачається, що нові елетробуси вийдуть на рейс вже наприкінці серпня. Вони зможуть їздити як на контактній мережі, так і без неї. Окрім того, цьогоріч ще придбаємо шість тролейбусів, які були у використанні для того, аби оновити електронспорт в місті. Всього на ці потреби вже виділи близько 60 мільйонів гривень».

Крім того, зі слів п. Карпяка, з бюджету й надалі виділятимуть кошти на оновлення тролейбусного парку:

«Нині місто перенасичене маршрутками, проте в «годину пік» це не рятує і рівнянам доводиться їздити в переповненому громадському транспорті. Тому від бюджетної комісії ми максимально сприятимемо виділенню коштів на придбання нових тролейбусів, електробусів, які дозволять дещо вирішити проблему з переповненим громадським транспортом. Думаю, якщо бюджет міста буде хоча б на рівні цього року, то за 3-4 роки в Рівному вдасться вийти на якісний тролейбусний сервіс».

Нагадаємо, зараз рівненських пасажирів обслуговує більш ніж 80 тролейбусів. Цей транспорт далеко не новий – в середньому діючим тролейбусам близько 27 років.

За матеріалами прес-служби Рівнеради.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #бюджет, #електробуси, #новини рівненщини, #новини рівного, #Олег Карпяк, #пасажири, #рівне, #рівненські новини, #тролейбуси
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: