Комунальники Рівненщини готуються до опалювального сезону

Опубліковано:
15 Серпня, 2017 о 18:43
Комунальники Рівненщини готуються до опалювального сезону
Фото з мережі Інтернет

На Рівненщині комунальники лагодять, оновлюють та перевіряють стан усіх об’єктів, які постачатимуть взимку тепло. Особливу увагу приділяють житловій сфері, лікарням, школам та дитячим садочкам.

Про це повідомили в департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА.

«До 1 жовтня вся інфраструктура має бути повністю готова до морозів. Відповідальність за це несуть керівники міст та районів. Нині в області перевіряють стан обладнання в котельнях, теплові мережі та пункти. В цілому можна сказати, що область готова до зими вже на 81 відсоток», – розповіли в департаменті.

Також комунальники готують до морозів й водопровідне господарство. Нині ремонтують насосні станції, очисні споруди та мережі.

Аби мешканці багатоповерхівок почувалися комфортно, у будинках ремонтують покрівлі, промивають опалювальні системи.

Опалювальний сезон стартуватиме, коли температура повітря не перевищуватиме 8 градусів протягом трьох діб.

За матеріалами прес-служби РОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #водопровідне господарство, #ЖКГ, #комунальники, #новини рівненщини, #новини рівного, #опалювальний сезон, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: