Чемпіонат з боксу відбудеться 19-20 серпня у Грем’ячому на Острожчині
- Опубліковано: Юліана Медічі
- —
- 16 Серпня, 2017 о 13:43
24.06.2026
07:25:56
Змагання організовані з нагоди п’ятої річниці Дитячого боксерського клубу «Панчер».
У змаганнях братимуть участь юні боксери з Вінниці, Теофіполя, Новоград-Волинського, Острога, Грем’ячого, Луцька та Нетішина. Про це повідомляє Район. Острог.
19 серпня о 13-й годині дня розпочнуться попередні бої, а 20 серпня о 10-й – фінальні.
Чемпіонат відбудеться у приміщенні Грем’яцької сільської ради.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026