На Поліссі знову зафіксували спалах небезпечної хвороби

Опубліковано:
17 Серпня, 2017 о 20:05
На Поліссі знову зафіксували спалах небезпечної хвороби
Фото з мережі Інтернет

Африканська чума свиней знову на Рівненщині. Цього разу черговий випадок зафіксували в селі Острівці, що в Дубровицькому районі, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. 

На африканську чуму захворіла свиня в приватному господарстві місцевого жителя. Чоловік одразу повідомий про цей випадок фахівців. Останні оголосили карантин в цьому господарстві. А в селі наразі проводять усі необхідні заходи з локалізації небезпечної для тварин недуги. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #африканська чума, #новини рівненщини, #новини рівного, #Острівці, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: