На Поліссі знову зафіксували спалах небезпечної хвороби
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 17 Серпня, 2017 о 20:05
24.06.2026
10:09:13
Африканська чума свиней знову на Рівненщині. Цього разу черговий випадок зафіксували в селі Острівці, що в Дубровицькому районі, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
На африканську чуму захворіла свиня в приватному господарстві місцевого жителя. Чоловік одразу повідомий про цей випадок фахівців. Останні оголосили карантин в цьому господарстві. А в селі наразі проводять усі необхідні заходи з локалізації небезпечної для тварин недуги.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026