На Поліссі знову зафіксували спалах небезпечної хвороби
Африканська чума свиней знову на Рівненщині. Цього разу черговий випадок зафіксували в селі Острівці, що в Дубровицькому районі, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
На африканську чуму захворіла свиня в приватному господарстві місцевого жителя. Чоловік одразу повідомий про цей випадок фахівців. Останні оголосили карантин в цьому господарстві. А в селі наразі проводять усі необхідні заходи з локалізації небезпечної для тварин недуги.
Останні новини:
- Рівненський Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям тепер з новим очільником
- Відзнаку Прем’єр-міністра України вручили ветерану з Рівненщини
- Загинув у 2023-му: Рівне попрощається із Захисником, який поліг на війні
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі