Рівненський «Верес» здобув історичну перемогу в «Чорноморця»

20.08.2017 11:00   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

19 серпня в рамках шостого української Прем'єр-ліги в Одесі  "Чорноморець" приймав "Верес" і поступився з рахунком 0:1.

Якщо в першому таймі активніше виглядали господарі, то у другій половині матчу гра вирівнялася, і коли здавалося, що команди згодні на нічию, "Верес" зумів вирвати перемогу на 90+2-й хвилині. Володимир Адамюк після подачі з кутового від Федорчука виграв "другий поверх" у кількох суперників і відправив м'яч у сітку.

null
Команда "Вереса". Фото з мережі Інтернет

«Верес» здобув історичну першу перемогу над "моряками" в Одесі, набрав 9 очок і вийшов на 5-й рядок. У «Чорноморця» залишається 1 бал, і це безпросвітне останнє місце», - пише https://football24.ua