Залізли до магазину, накрали на 4 тисячі, а сидітимуть роки
- Опубліковано: Юліана Медічі
- —
- 20 Серпня, 2017 о 19:01
24.06.2026
01:39:30
У Сарненському районному суді розглядали справу щодо пограбування магазину. Двох молодиків із Рокитнівського району на Рівненщині відправлять до в’язниці. Меншого на 5 років, а старшого засуджено до 3 років і шести місяців позбавлення волі, повідомляє Північ-інфо.
У вересні минулого року, коли надворі стемніло, зловмисники залізли в магазин у Рокитному. Викрадене власники торгівельного закладу оцінили у майже чотири тисячі гривень.
Крадіїв знайшли і вже засудили. Втім, вони мають право оскаржити рішення районного суду, інформує Сарненська місцева прокуратура.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026