Залізли до магазину, накрали на 4 тисячі, а сидітимуть роки
У Сарненському районному суді розглядали справу щодо пограбування магазину. Двох молодиків із Рокитнівського району на Рівненщині відправлять до в’язниці. Меншого на 5 років, а старшого засуджено до 3 років і шести місяців позбавлення волі, повідомляє Північ-інфо.
У вересні минулого року, коли надворі стемніло, зловмисники залізли в магазин у Рокитному. Викрадене власники торгівельного закладу оцінили у майже чотири тисячі гривень.
Крадіїв знайшли і вже засудили. Втім, вони мають право оскаржити рішення районного суду, інформує Сарненська місцева прокуратура.
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня