Климюк знову відзначилася в Тайбеї
Рівненська легкоатлетка Катерина Климюк здобула срібну медаль на Всесвітній Універсіаді у Тайбеї. Про це повідомляє сайт телеканалу РТБ.
Нагороду студентка НУВГП виборола в естафеті 4 по 400 м. Поступилися українки лише польському квартету. Готував Катерину Климюк до змагань тренер Валерій Дубич. Для Рівненщини ця медаль стала вже четвертою. Перед цим “золото” та два “срібла” завоював студент РДГУ, плавець Михайло Романчук.
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня