Житель Рівненщини заразився небезпечною хворобою
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 29 Серпня, 2017 о 15:29
22.06.2026
15:35:25
Випадок ботулізму зареєстровали у Сарненському районі. 56-річний житель села Люхча після вживання тушонки, захворів.
До лікарні чоловік звернулася із погіршенням зору. Медики діагностували в пацієнта ботулізм.
Хворому ввели антитоксин. Стан чоловіка – середньої тяжкості. Відомо, що тушонку їле ще двоє членів родини, проте вони не отруїлися, повідомляє обласне управління Держпродспоживслужби.
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026
15:03, 22 Червня, 2026