Житель Рівненщини заразився небезпечною хворобою

Опубліковано:
29 Серпня, 2017 о 15:29
Житель Рівненщини заразився небезпечною хворобою
Фото з мережі Інтернет

Випадок ботулізму зареєстровали у Сарненському районі. 56-річний житель села Люхча після вживання тушонки, захворів.

До лікарні чоловік звернулася із погіршенням зору. Медики діагностували в пацієнта ботулізм. 

Хворому ввели антитоксин. Стан чоловіка – середньої тяжкості. Відомо, що тушонку їле ще двоє членів родини, проте вони не отруїлися, повідомляє обласне управління Держпродспоживслужби.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #ботулізм, #Люхча, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: