В Рівненській обласній лікарні з'явиться ангіограф

01.09.2017 11:57   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У Рівному на базі відділення інтервенційної радіології Рівненської обласної клінічної лікарні облаштують сучасну ангіографічну операційну.

Це передбачено в рамках проекту Світового банку, що наразі реалізовується на Рівненщині. Нещодавно до Рівного прибули представники компанії Siemens для обговорення деталей поставки обладнання та підписання угоди.

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука, встановлення ангіографа дозволить більш якісно проводити операції на серці, адже наявний в області апарат працює на межі можливостей.

«Завдяки реалізації проекту ми отримаємо надсучасну агіографічну операційну. Сьогодні потреба в такому обладнанні особливо відчувається, адже наразі в нашій області діє лише один, і той морально застарілий ангіограф в міській лікарні. А це обладнання є єдиним інструментом, що дозволяє проводити операції судин, і в першу чергу при інфарктах», - розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук.

Зі слів керівника групи впровадження проекту Сергія Рибачка, представники компанії Siemens  мають не лише встановити обладнання, але й провести навчання персоналу лікарні роботі на сучасному ангіографічному комплексі, а також встановити спеціальний дизель-генератор, що забезпечуватиме безперебійне живлення операційної.

«Згідно умов договору підписаного між обласним управлінням охорони здоров’я та компанією Siemens переможець торгів зобов’язаний вже до кінця року встановити ангіограф та дизель-генератор для обласної лікарні. Загальна вартість обладнання, яке вони поставлять складає трохи більше 610 тисяч євро. За ці кошти представники компанії мають не лише встановити обладання, але й провести навчання персоналу лікарні роботі з ним», - зазначив керівник групи впровадження проекту на Рівненщині Сергій Рибачок.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews