У Тинному в День знань влаштували патріотичний флешмоб (Фото)
На Рівненщині урочисту лінійку в ЗОШ № 17, що у Тинному, традиційно відвідав міський голова Володимир Хомко.
«Це свято і веселе, і сумне. Веселе – адже починається навчальний рік, у всіх – власні сміливі плани. Діти зустрілись одне з одним за кілька місяців канікул. Сумне – бо закінчилось літо і канікули. В країні йде війна. Ось двоє ваших учнів пішли покласти квіти до пам’ятника загиблим односельцям… Я хочу побажати вам здоров’я. Ще – аби ви отримали знання, які дійсно дуже потрібні в житті. А вчителям – натхнення і терпіння. І мудрих батьків», – побажав голова Рівного.
Цьогоріч урочисте свято в День знань відзначили також антивоєнним патріотичним флешмобом за участі учнів школи.
За матеріалами прес-служби Рівнеради.
Останні новини:
- Рівненський Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям тепер з новим очільником
- Відзнаку Прем’єр-міністра України вручили ветерану з Рівненщини
- Загинув у 2023-му: Рівне попрощається із Захисником, який поліг на війні
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі