В товариській зустрічі «Верес» з Рівного поступився «DVSC» із Дебрецену

03.09.2017 14:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

2 вересня відбувся другий контрольний матч рівненського «Вереса» на тренувальному зборі в Угорщині. В товариській зустрічі рівняни поступилися місцевому «DVSC» з міста Дебрецен із розгромним рахунком 2:5.

У складі «Вереса» голи забивали Морозенко та Степанюк.

До слова, перший тайм між командами закінчився без голів. Однак по перерві тренерський штаб «Вереса» провів низку замін, випустивши на поле експериментальний склад. Два м’ячі у ворота рівненського клубу були проведені з пенальті.

Нагадаємо, у попередній грі в Угорщині рівненські спортсмени переграли «Мезйокйовешд» з рахунком 2:0. А вже за тиждень на підопічних Вірта чекає календарний матч чемпіонату проти львівських «Карпат».

За матеріалами інформаційної служби НК «Верес».