В Острозі зняли карантин зі сказу
- Опубліковано: Дарина Ясна
- —
- 3 Вересня, 2017 о 18:43
25.06.2026
07:31:10
Про це повідомляє прес-служба Острозької міської ради та місцеве джерело Острог-інфо.
“В зв’язку з виконанням плану заходів щодо ліквідації та профілактики сказу в м. Острог, що був затверджений даним рішенням, комісія вирішила: зняти карантинні обмеження щодо сказ у в м. Острог», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що оголосили карантин зі сказу в Острозі був оголошений 29 червня 2017 року.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026