В Острозі зняли карантин зі сказу
Про це повідомляє прес-служба Острозької міської ради та місцеве джерело Острог-інфо.
“В зв’язку з виконанням плану заходів щодо ліквідації та профілактики сказу в м. Острог, що був затверджений даним рішенням, комісія вирішила: зняти карантинні обмеження щодо сказ у в м. Острог», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що оголосили карантин зі сказу в Острозі був оголошений 29 червня 2017 року.
Останні новини:
- Майже шість мільярдів гривень до держбюджету та майже мільярд пільг: підсумки роботи Рівненської митниці
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію
- Фестиваль «Молодий борщ – 2026» відбудеться на Рівненщині
- «Тренер року»: Рівненська область має свого кандидата