Учасники благодійної акції «Милосердя» закликають до пожертв задля старих і немічних

Опубліковано:
5 Вересня, 2017 о 17:43
Учасники благодійної акції «Милосердя» закликають до пожертв задля старих і немічних
Фото з мережі Інтернет

З 1 вересня по 17 жовтня 2017 року Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України буде проведено благодійну акцію «Милосердя» (присвячена Міжнародному дню людей похилого віку).

null
Фото з мережі Інтернет

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку та інших соціально незахищених верств населення і надання їм матеріальної та соціально-побутової підтримки.

Під час благодійної акції будуть збиратись продукти харчування, картопля, овочі, одяг, взуття, засоби гігієни та інші предмети першої необхідності для подальшої їх передачі потребуючим.

Активісти організації Товариства Червоного Хреста закликають усіх людей доброї волі разом долучимось до доброї справи, засвідчити свою повагу до людей особливої категорії.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #акція "Милосердя", #новини рівненщини, #новини рівного, #пожертви для старих, #рівне, #рівненські новини, #Товариство Червоного Хреста
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги
ТОП новини рівненщини: