В одній зі шкіл Рівненщини отруїлися діти
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 5 Вересня, 2017 о 19:43
25.06.2026
10:20:29
На Рівненщині у Зарічному вісім першокласників місцевої НВК «Гімназія» потрапили до інфекційного відділення районної лікарні із гострим харчовим отруєнням.
У понеділок, 4 вересня, діагностували отруєння ще в одного школяра. Всі діти перебувають у стані середньої важкості.
Наразі лікарі кажуть, що діти зараз почуваються краще, а лікування має позитивну динаміку. Причини отруєння наразі невідомі. Відповідні служби проводять розслідування.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026