В одній зі шкіл Рівненщини отруїлися діти
На Рівненщині у Зарічному вісім першокласників місцевої НВК «Гімназія» потрапили до інфекційного відділення районної лікарні із гострим харчовим отруєнням.
У понеділок, 4 вересня, діагностували отруєння ще в одного школяра. Всі діти перебувають у стані середньої важкості.
Наразі лікарі кажуть, що діти зараз почуваються краще, а лікування має позитивну динаміку. Причини отруєння наразі невідомі. Відповідні служби проводять розслідування.
Останні новини:
- Ще понад півсотні ветеранів із Рівненщини отримають гроші для придбання власного житла
- У Рівненській обласній клінічній лікарні відкрили виставку фольгових ікон
- Майже шість мільярдів гривень до держбюджету та майже мільярд пільг: підсумки роботи Рівненської митниці
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію