На Острожчині у великих дискусіях народжуються дві ОТГ (відео)

11.09.2017 06:46   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Острожани навіть запросили телеканал «Рівне1» та організували online-телеміст Острог-Рівне на тему об’єднання територіальних громад.

Участь у програмі взяли представники міської та районної влади, зокрема міський голова Олександр Шикер, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Сопіга, заступник районної ради Надія Дем’янчук та голова Межирицької сільської ради Микола Губернюк. А також рівненські експерти, які допомагали розібратися з питаннями, що виникали в ході дискусії, пише сайт Острозької РДА та повідомляє Район. Острог.

Основними питаннями для обговорення були:

- Чи утвориться в Острозькому районі об’єднана територіальна громада?

- Скільки їх буде?

- Чи приєднаються найближчі села до міста Острога?

Кожен з учасників програми мав змогу висловити свою думку та позицію стосовно цієї теми. Прозвучало чимало запитань та коментарів, ось одне із них до першого заступника голови райдержадміністрації:

«Чи рахували основні критерії спроможності створених громад та на скільки ефективно спроможні дві громади, чи все таки краще одна?»

«За нашими підрахунками ці дві громади є ефективно спроможними, проте коли Оженинська сільська рада звернулася до сусідніх сільських рад , то дві – повідомили про відмову, а ще одна утрималася від прийняття рішення. Адміністрація, як виконавча гілка влади, схиляється до створення однієї громади в межах району. Одна громада була б значно фінансово потужнішою. Не має необхідності створювати нову інфраструктуру, яка на сьогоднішній день є вже створена в місті Острог» – говорить перший заступник голови райдержадміністрації Іван Сопіга.

Жвава дискусія, цікава інформація для громадян та питання, які потребують ще відповідей. Так відбулася програма «Голос громади» в місті Острог.

Голос громади. Трансляція Рівне 1

Голос громади. Друга частина. Трансляція Рівне 1


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews