Економні жителі Рівненщини отримають грошову виплату
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 12 Вересня, 2017 о 20:43
24.06.2026
06:13:42
Майже 60 тисяч жителів Рівненщини подали заяви на монетизацію зекономлених субсидій. Як повідомили у департамент соціального захисту Рівненської облдержадміністрації, загальна сума, яку отримають люди, становить майже 38 мільйонів гривень.
Субсидіанти отримають зекономлені кошти за енергоефективність.
Монетизація зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам. Вона дорівнює еквіваленту вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.
Нагадаємо, що заяви приймалися до 1 вересня 2017 року.
За матеріалами прес-служби РОДА.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026