Економні жителі Рівненщини отримають грошову виплату
Майже 60 тисяч жителів Рівненщини подали заяви на монетизацію зекономлених субсидій. Як повідомили у департамент соціального захисту Рівненської облдержадміністрації, загальна сума, яку отримають люди, становить майже 38 мільйонів гривень.
Субсидіанти отримають зекономлені кошти за енергоефективність.
Монетизація зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам. Вона дорівнює еквіваленту вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.
Нагадаємо, що заяви приймалися до 1 вересня 2017 року.
За матеріалами прес-служби РОДА.
Останні новини:
- Загинув у 2023-му: Рівне попрощається із Захисником, який поліг на війні
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка