Знайшли у зашморгу чоловіка в селі Лебеді на Острожчині
52-річний чоловік повісився на власному подвір`ї.
Рідні знайшли його у зашморгу в підсобному приміщенні власного господарства. Обставини смерті чоловіка зараз з’ясовує поліція.
Про це повідомляє сайт «Рівне вечірнє.
Останні новини:
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова
- У Навчально-реабілітаційному центрі в селі Ясининичі допоможуть кожній дитині, яка цього потребує
- Рівнянам на замітку: як оподатковуються виграші в лотереї чи конкурсах
- Радіаційний стан навколо ХАЕС в межах норми