На Рівненщині продовжили термін подачі заяв на монетизацію субсидій

Опубліковано:
15 Вересня, 2017 о 16:13
На Рівненщині продовжили термін подачі заяв на монетизацію субсидій
Фото з мережі Інтернет

В Рівненській області термін подачі заяв на монетизацію субсидій продовжено до 1 листопада 2017 року.

Відтак, усі, хто в минулий опалювальний період економив газ та електроенергію, яку використовують для опалення будинку, можуть отримати «живі» кошти за свою енергоефективність.

Громадяни, які зекономили ресурси, мають звернутися до органів соціального захисту із відповідною заявою та вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти.

Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу –  100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення. 

Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин  – 135 гривень  за зекономлену електроенергію та близько 700 гривень за зекономлений обсяг газу.

За матеріалами прес-служби РОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #бюджетні кошти, #комуналка, #монетизація субсидій, #новини рівненщини, #новини рівного, #ода, #рівне, #рівненські новини, #субсидія, #суспільствр, #терміни подачі субсидій
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: