На Рівненщині державні виконавці "вибили" багатодітній матері аліменти

16.09.2017 15:45   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Фахівці управління юстиції продовжують працювати над тим, щоб домогтися сплати недобросовісними батьками аліментіва на утримання своїх дітей. Сфера ТВ повідомляє, що Головне територіальне управління юстиції в Рівненській області на території нашого краю проводить акцію щодо стягнення заборгованості по аліментах. Тож на це питання є в юстиції одним із пріоритетних напрямків роботи.

Свіжий приклад: працівники Демидівського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Рівненській області допомогли отримати аліменти багатодітній матері. Жінка виховує трьох неповнолітніх дітей. Але виплати на них вона не одержувала ще з червня. Тож 11 вересня багатодітна мама звернулася до районного відділу ДВС із відповідною заявою. На сьогодні жінка вже отримала заборговані аліменти. А це трохи більше 7 тисяч гривень.

- Хочу наголосити, що недобросовісних батьків, які не сплачують аліментів на утримання дітей, контролюватимемо більш жорстко. Йдеться, зокрема, про арешти та реалізацію нерухомого та рухомого майна, обмеження виїзду за кордон, звернення до правоохоронних органів, — зазначила начальник ГТУЮ в Рівненській області Іванна Смачило. – Крім того, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» ми консультуватимемо батьків щодо їхніх прав на отримання аліментів на дитину.

Нагадаємо, що у липні набрав чинності Закон «Про несення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів». Він передбачає збільшення мінімальної суми аліментів на дітей. Відтепер вона не може бути меншою за 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews