Успенській церкві у Висоцьку Дубровицького району виповнилося 140 років
Ювілейне храмове свято святкували у селі Висоцьк Дубровицького району на Рівненщині. Дерев’яній Церкві Успіння Пресвятої Богородиці цього року виповнилося 140 років. Адже збудований Свято-Успенському храм у селі Висоцьк 1897 року.
Фото: “Дерев’яні церкви Західної України”
На святкове богослужіння завітав поліський митрополит Анатолій, пише Північ-інфо. Архіпастир подякував настоятелю церкви – протоієрею Андрію Постоєву та прихожанам за те, що зберегли понад сторічний храм, який будували ще їхні прадіди.
Фото Сарненська єпархія УПЦ
«Храм збудували наши прадіди, батьки зберегли його в роки атеїстичного руйнування, наш же обов’язок оновлювати, прикрашати, також зберегти храм для майбутніх поколінь», – зазначив поліський митрополит.
Останні новини:
- Творчі проєкти та талановита молодь Рівненщини отримають фінансову підтримку області
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-лютому 2026 року забезпечено зайнятістю 3,0 тис. осіб
- «Код витривалості»: у Нетішині відбувся благодійний тріатлон
- На Рівненщині діє навчальний курс за напрямом «Монтаж радіоелектронної апаратури та приладів»