У Рівному учнів евакуювали через газовий балончик
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 19 Вересня, 2017 о 20:43
26.06.2026
07:59:40
У ЗОШ № 18 м. Рівне під час перерви один з учнів розпилив газовий балончик. Через поширення перцевого газу вчителі евакуювали дітей та провітрювали коридори, повідомив директор закладу Віктор Андрощук.
Керівник навчального закладу зазначив, що одному з учнів через прояв алергії викликали “швидку допомогу”. На щастя, загрози життю дитини немає.
У школі створили комісію, яка розслідуватиме інцидент. Навчання відновили.
Педагоги кажуть, що балончик у туалеті розпилив один зі старшокласників.
За матеріалами http://ritm.tv
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026